Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науковій конференції “Європа-Україна-Тернопільщина: міжнародні відносини, співпраця, безпека” 03.04.2017

Міжнародна наукова конференція

“Європа-Україна-Тернопільщина:

міжнародні відносини, співпраця, безпека”

(до Дня Європи в Україні)

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції “Європа-Україна-Тернопільщина: міжнародні відносини, співпраця, безпека” (до Дня Європи в Україні), яка відбудеться 19–20 травня 2017 р. у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

До вашої уваги

Планується робота секцій за такими напрямами:

- Україна–Тернопільщина в контексті європейського цивілізаційного розвитку

- Україна–Тернопільщина у світовій історії

- Україна в глобальному світі: історичний досвід та сучасні виклики

- Україна–Тернопільщина: співробітництво із зарубіжними країнами та міжнародними організаціями (НАТО, ЄС, ін.)

- Міжнародні економічні відносини: проблеми та шляхи розвитку

- 25 років українсько-польських відносин: випробування часом та спільна перспектива на майбутнє

- Україна–Тернопільщина у європейському і світовому гуманітарному часопросторі

- Оборонно-безпековий вектор співпраці України з НАТО та ЄС

Конференція проходитиме 19 – 20 травня 2017 р. у конференц-залі ТНПУ ім.В.Гнатюка (кімн. 31), що розташована в адміністративному корпусі університету.

Проїзд від залізничного вокзалу маршрутним таксі № 3, 16 до  зупинки М.Кривоноса.

Реєстрація – 19 травня  з 9.00 до 10.00 у фойє адміністративного корпусу університету.

Початок конференції – 10.00.

Мови конференції: українська, російська, англійська, польська.

Заявки щодо участі у конференції просимо надсилати до 20 квітня 2017 р. із зазначенням теми доповіді та відомостей про автора (прізвище, ім’я, по батькові, науковий ступінь, учене звання, місце роботи, поштова та електронна адреса, контактний телефон).

Матеріали виступів обсягом до 15 сторінок надсилати в електронному вигляді або на компакт-диску разом з примірником надрукованого тексту на адресу Оргкомітету до початку конференції або при реєстрації у день конференції 19 травня 2017 р. Передбачається видання матеріалів конференції у Міжнародному збірнику наукових праць, який видається змішаними мовами (українська, російська, англійська, польська) та індексується в міжнародних наукометричних базах даних: РИНЦ та Index Copernicus .

Адреса Оргкомітету конференції:

46027, м. Тернопіль, вул. Громницького 1а,

Тернопільський національний педагогічний університет

імені Володимира Гнатюка,

історичний факультет,

кафедра  нової і новітньої історії та методики викладання історії.

Контактні телефони:

+38(0352) 53-59-01 (деканат історичного факультету),

+38(050) 928-43-79 (завідувач кафедри Микола Алексієвець).

Електронні адреси:

history@tnpu.edu.ua

lmalex@ukr.net

Кафедра нової і новітньої історії
та методики викладання історії

Дата:  16.02.2017 09:00:00