Факультет філології і журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка започаткував кубок "ФІЖу" (ФОТО) 17.02.2017

Факультет філології і журналістики

ТНПУ ім.В.Гнатюка

започаткував кубок "ФІЖу"

14 лютого у ТНПУ ім. В. Гнатюка на факультеті філології і журналістики відбувся КВН, присвячений Дню всіх закоханих.

Три команди змагалися за кубок "ФІЖ
у", жартуючи на повну. Розпочалася гра з візитівки, де учасники продемонстрували свої гумористичні здібності.

Також змагання передбачало два конкурси,
під час яких студенти виявили кмітливість та акторський талант.

За результатами змагання третє місце виборола команда групи ЖУР-1 "Ladies in red", другу сходинку посіла команда групи ЖУР-2 "РІО", а ось щасливими власниками кубку стали гравц
і команди УФ-11"Без комплексів".

Заступник декана з навчально
ї роботи Синоруб Галина Петрівна запропонувала запровадити кубок «ФІЖу» як традиційний. Декан факультету Вільчинська Тетяна Пилипівна була надзвичайно вражена талановитістю учасників, і наприкінці кожен гравець отримав у подарунок червону ручку як символ свята.

– Ми щиро вдячні учасникам за їхню активність, – сказав один із організаторів змагань студент групи ЖУР-2 Кирилів Роман. – Також хочемо подякувати деканату факультету за підтримку. Ми раді, що наша ініціатива була почута.

Студентка групи ЖУР-2
Муквич Мирослава