На факультеті іноземних мов   триває тиждень кафедри німецької філології   та методики викладання німецької мови

На факультеті іноземних мов

триває тиждень кафедри німецької філології

та методики викладання німецької мови

Wer fremde Sprache nicht kennt, weiß nichts von seiner eigenen…“, - (хто не знає іноземної мови, не знає нічого про свою рідну)  - такими відомими словами Й.В. Ґете розпочалось 20 березня святкування Тижня кафедри німецької філології та методики викладання німецької мови на факультеті іноземних мов.

Студенти 1-3 курсів спеціальності «Німецька філологія» розповіли цікаві факти про німецьку мову  своїм однокурсникам  англійського та перекладацького відділень, зокрема озвучили найдовше німецьке слово -  «Grundstücksverkehrsgenehmigungszuständigkeitsübertragungsverordnung» (67 літер), повідомили, що  130 млн. людей розмовляють німецькою як рідною, а 15,5 млн. вивчають її як іноземну, а також розповіли про інші  цікавинки в німецькій мові.

Студентські групи факультету іноземних мов підготували стінгазети, у яких розказали, чому вони вивчають німецьку мову і як цікаво та змістовно вони це роблять у навчальних аудиторіях, у різноманітних студентських проектах та у поїздках до Німеччини.

Студенти групи ФН-31
факультету іноземних мов