На факультеті іноземних мов ТНПУ ім.В.Гнатюка триває тиждень кафедри німецької філології   та методики викладання німецької мови (ФОТО)

На факультеті іноземних мов

триває тиждень кафедри німецької філології

та методики викладання німецької мови

20 березня у рамках Тижня кафедри німецької філології та методики викладання німецької мови відбувся конкурс читців. Участь у ньому взяли студенти усіх курсів та всіх спеціальностей факультету іноземних мов. Вони декламували поезії класиків німецької літератури і сучасних авторів, а також вірші українських поетів, перекладені німецькою мовою.

Журі було важко зробити свій вибір, адже всі учасники дуже сумлінно підготувались до конкурсу.

У номінації «Друга мова. Початківці» брали участь студенти групи ПА-27. Перше місце здобула Марія Голич, друге і третє місця посіли  Марія Шустик та Павлина Рєпіна.

У номінації «Друга мова» перше місце зайняла студентка групи ФА-42 Уляна Козира, яка підготувала музично-поетичну композицію. Друге місце було присуджено студентці тієї ж групи Катерині Пазюк, третє місце посів студент групи ПА-36 Петро Тичинський.

Надзвичайно виразно і емоційно виступила  студентка групи ФН-41 Марія Клецор, яка стала переможницею у номінації «Німецька філологія», друге місце отримала студентка групи ФН-21 – Уляна Кривко, а третє місце здобула студентка групи ФН-11 – Ірина Тадеуш.

Однак жоден учасник не пішов  додому голіруч – усі одержали невеличкі пам’ятні призи. Під враженням від прекрасного виконання віршів залишилися  і глядачі.

Студентка групи ФН-41
Вікторія Кузів