Пропедевтична практика студентів історичного факультету

ТНПУім.В.Гнатюка

Впродовж 17-21 жовтня студенти 2 курсу історичного факультету мали гарну нагоду ознайомитися із особливостями роботи освітніх навчальних та позашкільних закладів освіти під час пропедевтичної практики.

У рамках практики студенти відвідали:

- гімназію «Гармонію» галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола;

- комунальний заклад тернопільської міської ради «Станція юних техніків»;

- майстерню «Вертеп» для дітей та дорослих з інвалідністю;

- Етно-центр тернопільської міської бібліотеки №4;

- Національну скаутську організацію Пласт.

Під час зустрічей спільно обговорили питання гармонійного розвитку особистості учня у системі освітніх закладів та позашкільних установ; професійного самовираження і самовдосконалення педагога; особливості освітнього менеджменту; ефективність виховних систем громадських організацій; запровадження інклюзивної системи освіти.

Також цікавим став досвід спільного майстер-класу із молоддю з інвалідністю; ознайомлення із гуртковою роботою дітей в структурі позашкільної установи, новими функціями та можливостями сучасної бібліотеки щодо проведення позакласних заходів; співпраці із пластовими виховниками та використання скаутської методики.

Студенти переконалися, що класний керівник буде ефективним наставником для учнів лише тоді, коли співпрацюватиме із різними позашкільними виховними інституціями.

Організувала ці зустрічі керівник пропедевтичної практики доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти Удич Зоряна Ігорівна.

Щиро дякуємо керівникам та працівникам відвіданих закладів за відкритість, відданість своїй праці та прагнення співпрацювати на користь своїх вихованців.

Сподіваємося, що отримана інформація та досвід стануть у нагоді студентам під час педагогічної практики.

Очікуємо на пропозиції щодо удосконалення та проведення подібних заходів, які покликані формувати основні компетентності майбутніх учителів.

Більше фото тут.

Доцент кафедри педагогіки