Першість ТНПУ ім.В.Гнатюка з футзалу   серед працівників університету 03.04.2017

Першість ТНПУ ім.В.Гнатюка з футзалу

серед працівників університету

Мета

Першість університету проводиться з метою популяризації пропаганди здорового способу життя та залучення до рухової діяльності, підвищення спортивної майстерності працівників вузу.

Строки проведення змагань

Змагання проводяться 4-6 квітня 2017 р. у спортивному залі №1 факультету фізичного виховання. Збір учасників о 14.30, початок змагань о 15.00.

Програма та умови проведення змагань

До змагань допускаються збірні команди факультету (факультетів), інституту педагогіки і психології, центр довузівської підготовки, центр після дипломної освіти, центр дистанційне навчання, дирекції студмістечка та адміністрації (ректорат, навчально-науковий, виховний відділи). Дозволяється виставляти по дві команди від факультету (підрозділу).

До складу команди входять учасники віком не молодше 30 років (від 25 років 2 учасника). Викладачам загальноуніверситетських кафедр дозволяється заявлятися за команду тих факультетів на яких здійснюють викладання навчальних дисциплін.

Представництво команди здійснюється капітаном або його представником.

ФУТЗАЛ

Система проведення змагань визначається перед початком змагань (по наявності заявок від команд).

Тривалість гри – 2 тайми по 10 хвилин. У грі беруть участь 4 польових гравців та 1 воротар (5 гравців). За перемогу команда отримує 3 очка: нічию-1, за поразку - 0, за неявку 0 з рахунком 0:3.

Команда-переможець визначається за найбільшою сумою набраних очок. За однаковою кількістю очок у двох команд перевага віддається тій, що перемога у зустрічі між ними. За однаковою кількістю очок у трьох та більше команд, перевага віддається команді, що має:

- більшу кількість очок в іграх між ними;
- кращу різницю м’ячів в іграх між ними;
- кращу різницю м’ячів в усіх іграх.

Строки подання заявок: Попередні заявки на участь у змаганнях підтвердити усно (або за номером тел. 067 423 43 69 Боднар Ярослав Богданович),
 іменні (тільки друкований варіант завірений деканом) - у суддівську колегію за 30 хв. до початку змагань.

Будь ласка, попередні заявки на участь подати до 4 квітня

Дякуємо!

Нагородження

Команди нагороджуються - грамотами (цінними призами).

Суддівство змагань

Судівська колегія формується з суддів відповідної кваліфікації.

Фінансові витрати

Витрати, пов'язані із придбанням грамот, суддівства, цінних призів здійснюється за рахунок профспілки працівників університету.

Голова спортивного клубу   «Педагог»
П.М. Петрица

Дата:  03.04.2017 09:57:00