ЗМІ про нас. ФК "Тернопіль-Педуніверситет" завершив перший етап студентського чемпіонату

ЗМІ про нас

ФК "Тернопіль-Педуніверситет"

завершив перший етап студентського чемпіонату

ФК «Тернопіль-Педуніверитет» провів останній матч на груповій стадії XVI-го чемпіонату України серед ВНЗ. Наші земляки на полі Тернопільського центрального стадіону перемоги команду «Фортеця-К-ПНУ», яка представляє студентський колектив Кам’янець-Подільського національного університету – 1:0.

Вирішальний гол тернопільські студенти забили в компенсований час. Після передачі зі штрафного у виконанні Тараса Кривого, точним був удар головою Дмитра Стриєшина.

ФК «Тернопіль-Педуніверситет» виступав у такому складі: Павлишен (Рогаль, 46), Мострянський, Стриєшин, Коваленко, Лівіцький, Мороз, Білик, М. Когут, Кривий, І. Когут (Гатала, 53), Захарків.

У підсумку ФК «Тернопіль-Педуніверситет» у конференції «Захід» зайняв друге місце (5 – перемог, 1 – нічия, 2 – поразки), і в боротьбі за путівку до фіналу «чотирьох» студентського чемпіонату в матчах плей-оф позмагається з третьою командою конференції «Центр-Південь».