Інформаційний день   «Можливості Програми  ЄС Еразмус+ для ВНЗ   та студентів, випускників, викладачів   і адміністративного персоналу»

Інформаційний день

«Можливості Програми  ЄС Еразмус+ для ВНЗ

та студентів, випускників, викладачів

і адміністративного персоналу»

27.04.17, м. Тернопіль

Національний Еразмус+ офіс в Україні проводить 27 квітня 2017р.  Інформаційний день «Можливості Програми ЄС Еразмус+ для ВНЗ та студентів, випускників, викладачів та адміністративного персоналу».

Детально з програмою можна ознайомитися тут.

Інфодень щодо можливостей в рамках Програми Еразмус+ складається з двох сесій:

12:30-14:30 – (сесія 1) для студентів (бакалавр, магістр, аспірант), що зацікавлені в можливостях академічної мобільності в рамках Програми Еразмус+ (Міжнародна кредитна мобільність, Ступенева мобільність)

14:45-17:30 – (сесія 2) для відділів міжнародних зв’язків, Еразмус+ контактів, викладачів та представників адміністративного персоналу ВНЗ, щодо створення та реалізації проектів  в рамках Програми Еразмус+ напрям КА1 (навчальна мобільність); напрям КА2 (Проекти співпраці: розвиток потенціалу вищої освіти); Жан Моне.

Цільова аудиторія: студенти, випускники, викладачі вищих навчальних закладів, представники адміністративного персоналу, відділи міжнародних зв’язків вищих навчальних закладів України.

Місце проведення: Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, вул. Руська, 56, корп. № 2, читальний зал науково-технічної бібліотеки, ауд. 58.

Реєстрація обов’язкова.

Контактна особа для реєстрації: Олена Дудар, 098 21789 86,  olena.dudar28@gmail.com

Матеріали для попереднього ознайомлення за посиланням:  http://erasmusplus.org.ua/novyny/1532-mozhlyvosti-erazmus.html

До зустрічі на заході!