Подяка факультету фізичного виховання

Шановні викладачі та студенти

факультету фізичного виховання!

У свій час Й.-Г. Песталоцці зауважив, що «не викликає сумніву одне: якщо ми чогось потребуємо, то це добрих учителів. Де бракує їх, там уся інша шкільна суєта в країні — п’яте колесо у возі, окозамилювання, щоб людина не бачила, чого їй бракує». За 60 років існування факультет фізичного виховання підготував цілу плеяду високопрофесійних фахівців з фізичного виховання і спорту, вчителів фізичної культури.

Шановні друзі, з нагоди 60 річчя створення факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім.Володимира Гнатюка Олімпійська академія України щиро вітає Вас!

Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти ідеї олімпізму, мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Бажаємо Вам, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Голова Тернопільського обласного відділення
Олімпійської академії України