Викладачі кафедри теорії і практики перекладу активно продовжують профорієнтацію

Викладачі кафедри теорії і практики перекладу

активно продовжують профорієнтацію

З метою популяризації спеціальності «Переклад» та залучення абітурієнтів до навчання на факультеті іноземних мов ТНПУ ім. Гнатюка кафедра теорії і практики перекладу активно проводить професійну орієнтацію у м. Тернополі та Тернопільській області.

Днями канд. пед. наук, викладач кафедри теорії і практики перекладу Куца О.І. відвідала Збаразьку загальноосвітню школа І-ІІІ ступенів №2 імені Івана Франка і зустрілася із учнями 9-11 класів. Викладач розповіла учням про особливості професії перекладача та переваги навчання на факультеті іноземних мов ТНПУ ім. Гнатюка. Учнів також запросили відвідати майстер-клас із синхронного перекладу у лабораторії синхронного перекладу університету і спробувати себе у ролі усних перекладачів.

Кафедра теорії і практики перекладу

Natural Natural