На факультеті педагогіки та психології творчо репрезентували елементи народної педагогіки (ФОТО)

На факультеті педагогіки та психології

творчо репрезентували

елементи народної педагогіки

Днями на факультеті педагогіки та психології (відділення «Початкова та дошкільна освіта» пройшло нестандартне заняття з курсу «Теорія і методика виховання». Організували його студенти I курсу у співпраці зі студентами-магістрами під керівництвом кандидата педагогічних наук, викладача кафедри педагогіки та методики початкової та дошкільної освіти – Матіяш Валентини Василівни.

На занятті розглядалися як теоретичні  питання педагогіки народного календаря, так і впровадження його виховного потенціалу у сучасній початковій школі.

Першокурсники творчо репрезентували частковий зміст народної педагогіки через моделювання фрагментів свят – свято Осені («До нас осінь завітала»), свято Зими («Хто, хто Миколая любить?»), свято Весни («Весну зустрічаємо, зиму проводжаємо»), свято Літа («От і Спас, йде вже літечко від нас»).

Учасники здивували всіх присутніх своїми костюмами, творчим виконанням українських народних обрядів, пісень, танців, ігор.

Особливістю цього нетрадиційного заняття був творчий тандем, щире спілкування та співробітництво магістрів та студентів I курсу, що надало заняттю особливого колориту, емоційності і професійної спрямованості.

Магістрантка факультету
педагогікиі психології