На історичному факультеті –   студентська конференція

На історичному факультеті –

студентська конференція

У середу, 24 травня, відбулася науково-практична конференція "Україна в глобальному світі: минуле, сьогодення, перспективи" під керівництвом доктора історичних наук, професора Л. М. Алексієвець.

У конференції взяли участь студенти з доповідями на теми, які виділяються особливою актуальністю сьогодні. Метою було набуття навичок у публічному виступі, захисті власної роботи та аргументації думок під час дискусії.

Кожна доповідь викликала в аудиторії зацікавлення та жваві обговорення – після самої конференції студенти продовжували дискусії щодо виступів учасників. До конференції залучився й декан історичного факультету В.В.Місько, якого зацікавили думки студентів та їхнє ставлення до проблем сучасної історії.

Загалом, конференція пройшла на високому рівні й беззаперечно є потужним закликом для студентів до наукової роботи.

Студенти 12 групи історичного факультету
Луковицький Денис та Петрущак Люба