Відбулось XVIII засідання Консорціуму Варшавського університету та українських університетів

Відбулось XVIII засідання Консорціуму

Варшавського університету

та українських університетів

26 травня 2017 р. на базі Сумського державного університету відбулося 18-те засідання Консорціуму Варшавського університету та українських університетів. ТНПУ ім.В.Гнатюка представляв проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Буяк Б.Б.

Під час зустрічі розглянуто цілу низку питань:

-         Реалізація програми «Східні студії» в Україні.

-         Проведення Літньої школи в Україні з європейської безпеки за участі студентів-учасників Програми.

-         Презентація стипендіальних програм 2017/2018 н. р. для навчання, стажування, проведення дослідження на базі Варшавського університету.

-     Участь Консорціуму Варшавського університету та українських університетів у ІІІ відкритому конкурсі Програми Міжнародних дослідницьких агенцій.

-         Презентація журналу «Polskie Studia».

Учасники Консорціуму також послухали цікаву лекцію директора Студій  східноєвропейських досліджень Варшавського університету, почесного професора Яна Маліцькі «Cтратегічні потреби у польсько-українських стосунках - «вчора» - «сьогодні» - «завтра».