Студенти географічного факультету милувались краєвидами Опілля (ФОТО)

Студенти географічного факультету

милувались краєвидами Опілля

Навчання, сесія, практика, навчання…Cтудентам 41 групи географічного факультету настільки припав до душі такий ритм життя, що після успішної здачі державних екзаменів відсвяткувати свій випускний вирішили не в ресторанах шумного міста, а так як справжні географи – на природі. Для цього 17 червня, разом із куратором Б.Б.Гавришком, сіли в дизельпоїзд «Тернопіль – Ходорів» і поїхали на Опілля в с.Гутисько Бережанського району. Наступні три дні проживали на Голицькому біостаціонарі хіміко-біологічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Умови тут ідеальні для будь-кого: і для того хто, любить бути близько до природи, і для того, хто не може без цивілізації. Тут, неймовірно… неймовірно гарно,  неймовірно тихо і спокійно. Ми чудово провели вихідні: помилувались краєвидами горбогір’я, піднялись на г. Голиця, по узліссі, спотикаючись об гігантські мурашники, пройшли до оригінальних відслонень, відомих як «Курянські феномени». Наступного дня оглянули карстові лійки, вапняковий кар’єр, погуляли чудовими буковими лісами.

Сюди хочеться повертатися, адже часто, ми губимося в щоденній рутині, не помічаємо, що час не зупиняється, він проходить з шаленою швидкістю… Дякуємо, рідний геофакультет, що навчив розуміти поняття «відпочинку», що допоміг обирати правильне рішення, у тих мільйонних ситуаціях, які появлялися на нашій дорозі…і що завдяки Тобі, ми провели останні, спільні студентські роки в єдності з найріднішими для нас людьми.

Нижче пропонуємо декілька фото із нашої подорожі, хоча красу Опілля не можливо описати словами чи передати на фотографіях. Сюди потрібно приїхати!