Запрошує факультет іноземних мов

Шановний абітурієнте!!!

Обирай престижний фах перекладача і долучайся до студентського товариства факультету іноземних мов!

По завершенні навчання за спеціальністю 035.04 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно) (англійсько-український переклад) ти зможеш працювати:

-          перекладачем;

-          секретарем-референтом;

-          перекладачем-менеджером на підприємстві;

-          перекладачем-редактором;

-          викладачем англійської та другої іноземної мов.

Чому саме варто обрати фах перекладача у ТНПУ ім. В. Гнатюка?

У нас Ти матимеш змогу досконало опанувати іноземні мови завдяки спілкуванню з носіями мови – представниками науково-дослідного центру «Райан» (США) Анітою Ферн Байлер та Карен Джоан Айхер; свої перекладацькі навички вдосконалюватимеш у сучасній лабораторії синхронного перекладу.

Знання та вміння, отримані на лекційних та практичних заняттях, зможеш відшліфувати протягом перекладацької практики у бюро перекладів, на провідних підприємствах, видавництвах.

Окрім того, ще під час навчання матимеш унікальну можливість спробувати свої сили у синхронному перекладі під час проведення міжнародного інвестиційного форуму „Тернопільщина Invest та інших заходів.

Якщо Ти творча особистість, пишеш власну прозу, поезію або ж перекладаєш світових авторів, то свої доробки зможеш опублікувати у збірці студентських перекладів „Пегас”.

Переваги навчання на факультеті іноземних мов ТНПУ ім. В. Гнатюка:

-          молоді, енергійні та доброзичливі викладачі;

-          участь у міжнародній діяльності (стажування у європейських університетах за Програмою семестрової академічної мобільності, можливість отримати диплом європейського зразка за програмою „Подвійний диплом”);

-          сучасне устаткування та технічне обладнання;

-          активне студентське життя та дозвілля;

-          зручне розташування та компактне студмістечко.