Викладачі ТНПУ ім.В.Гнатюка повернулися зі стажування у Вищій Школі Лінгвістичній (ФОТО)

Викладачі ТНПУ ім.В.Гнатюка

повернулися зі стажування

у Вищій Школі Лінгвістичній

(Ченстохова, Польща)

ТНПУ ім.В.Гнатюка вже не перший рік успішно співпрацює з
 Вищою Школою Лінгвістичною в польському місті м.Ченстохова. З польськими колегами склалися добрі стосунки у  у навчальній та науковій роботі, культурному співробітництві, видавничій справі, організації конференцій, проведенні досліджень тощо.

Нещодавно група викладачів нашого університету повернулася зі стажування у Вищій Школі Лінгвістичній. Протягом трьох місяців  стажисти займались за спеціальною програмою, що включала індивідуальну роботу в режимі on-line.,  на платформі e-learning та заняття з викладачем (face-to-face).

Учасники програми готували відео , що демонструє методику роботи викладача зі студентами, аналізували глобальні тенденції і проблеми реалізації міжнародних освітніх та наукових програм. Програма включала також вивчення світового та європейського освітнього простору, освітні стратегії , організаційних аспектів реалізації міжнародних програм, моніторинг якості освіти та показників міжнародної діяльності, планування академічної мобільності, педагогічний менеджмент в освіті,  сучасні освітні технології тощо.

Стажування викладачів в європейських вузах вже  стало для нашого університету  доброю традицією. А для викладачів це вдосконалення своїх організаційних навичок, збагачення педагогічного досвіду, розширення кола наукових інтересів, що стане в нагоді у викладацькій  та пошуковій роботі.