Запрошуємо на урочисте підведення підсумків Українсько-Німецького проекту

Запрошуємо на урочисте підведення підсумків

Українсько-Німецького проекту

Завтра, 28.07.2017 р., на Театральному майдані з 11.00 до 13.00  проходитиме урочисте підведення підсумків Українсько-Німецького проекту: "Громадська діяльність для ідеального навколишнього середовища в Західній Україні".

Проект реалізовувався на базі кафедри геоекології географічного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка спільно із студентами-екологами Технічного університету м. Брауншвайг.

Усі гості свята отримають подарунки та інформаційні листівки, пограють цікаві ігри, також буде можливість безпосередньо поспілкуватись з учасниками проекту (як з німецької так і української сторони).

На великих банерах буде висвітлено результати опитування мешканців Тернопільщини, щодо екологічної ситуації нашого краю;
фотофакти локального забруднення водних об'єктів області та вплив Малашівського сміттєзвалища на якість води р.Серет.