Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка склали присягу на вірність Україні

Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка склали присягу

на вірність Україні

27 липня 2017 року на стройовому плацу 44 артилерійської бригади відбулося складання присяги на вірність Україні студентами Центру підготовки офіцерів запасу, що діє при ТНЕУ від Національної академії сухопутних військ Збройних сил України імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Серед них  були і студенти нашого Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

За результатами підсумкових державних екзаменів з військової підготовки, які студенти Центру підготовки офіцерів запасу склали напередодні, їм будуть присвоєні відповідні військові-облікові спеціальності та первинне військове звання «молодший лейтенант запасу».

Голова Тернопільської обласної організації Всеукраїнського громадського обєднання "Спілка офіцерів України" полковник запасу Національної гвардії Олександр Варакута привітав студентів та подякував керівництву Цетра підготовки офіцерів запасу полковнику Володимиру Гукалюку та полковнику Юрію Жовтуну, вручив їм Почесні грамоти за високий патріотизм, професіоналізм, порядність та багаторічну співпрацю з Тернопільським національним педагогічним університетом та  ТОО ВГО "Спілка офіцерів України ".