Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка підписали Меморандум про співпрацю з ГТУЮ Тернопільської області

Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка

підписали Меморандум про співпрацю

з ГТУЮ Тернопільської області

18 вересня 2017 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у Тернопільській області в особі в.о. начальника Вовк Тетяни Василівни та Студентським Урядом Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка в особі голови Піговського Миколи Миколайовича.

Місією Сторін є налагодження тісної взаємовигідної співпраці, в якій Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області ефективно реалізовує всеукраїнський проект «Я МАЮ ПРАВО!», а студенти та професорсько-викладацький склад ТНПУ ім.В.Гнатюка здобуватиме подальший практичний досвід і цим самим підвищуватиме свій рівень правової обізнаності з наступних блоків питань: права у сфері правосуддя, захист прав власності, протистояння корупції у вищих навчальних закладах.

Під час підписання меморандуму сторони погодили стратегічні напрямки для розвитку співпраці:

- надання працівниками ГТУЮ у Тернопільській області правових консультацій, чітких та зрозумілих порад, як діяти у тій чи іншій ситуації та куди звертатися;

- проведення право роз’яснювальної роботи шляхом поширення інформаційних буклетів та листівок на теми;

- першочергові заходи у разі неправомірного заволодіння нерухомим майном чи землею, захисту прав власності, діяльності органів державної виконавчої служби, державної реєстрації актів цивільного стану, нотаріату, проектів та ініціатив Міністерства юстиції України.

В рамках підписання Меморандуму про співпрацю студентський актив мав можливість безпосередньо поспілкуватися з керівництвом ГТУЮ у Тернопільській області та обговорити ряд актуальних питань стосовно захисту прав людини, правової системи, корупції та шляхи і методи їх вирішення.

Шерстій Уляна

Фото: Схаб Оксана