Пам'яті завідувача кафедри географії України і туризму,  доктора географічних наук, професора О.В.Заставецької

Пам'яті завідувача кафедри

географії України і туризму,

доктора географічних наук,

професора О.В.Заставецької

Минає дев’ять днів, з моменту, як перестало битися серце

завідувача кафедри географії України і туризму, доктора географічних наук, професора

ЗАСТАВЕЦЬКОЇ

ОЛЬГИ   ВОЛОДИМИРІВНИ

Її малою Батьківщиною було село Купчинці Козівського району Тернопільської області. Навчалась в Львівському державному університеті та в аспірантурі при Київському педагогічному інституті. У 1982 р. захистила кандидатську дисертацію, а у 1998 р. відбувся захист докторської дисертації «Науково-методичні основи дослідження обласного соціально-економічного комплексу».

З 1982 р. життя Ольги Володимирівни було пов’язано з Тернопільським державним педагогічним інститутом (тепер національним університетом) спочатку на посаді асистента, старшого викладача, а пізніше – доцента і професора, з 2000 р. – завідувача кафедри географії України і туризму.

Наукова діяльність проф. О.Заставецької відзначалась різновекторністю та активністю: член спеціалізованих вчених рад із захисту дисертацій у Львівському та Чернівецькому національних університетах; редактор Всеукраїнського періодичного часопису «Історія української географії», член редколегії наукового збірника «Наукові записки ТНПУ: «Географія», «Тернопільського енциклопедичного словника», видання «Історія міст і сіл Тернопільської області», атласів із серії «Моя мала Батьківщина – Тернопільська область», «Моя мала Батьківщина – Хмельницька область» та ін. була дійсним членом Наукового товариства імені Шевченка, членом Вченої ради Українського географічного товариства, академіком Академії соціального управління; автор та співавтор підручників та посібників для школи на закладів вищої освіти.

Вічна пам'ять та добрий спомин від колег та друзів