Студенти університету відзначили   Міжнародний день   студентського спорту

Студенти університету відзначили

Міжнародний день

студентського спорту

Щороку 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту (FISU). В цей день у всіх вищих навчальних закладах проводяться спортивні змагання з різних видів спорту, майстер класи, спортивні розваги, зустрічі з видатними спортсменами.

Міжнародний день студентського спорту покликаний привернути увагу та підвищити значущість спорту в навчальних закладах залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації і розвитку. Активний спосіб життя, фізична культура і спорт є надійним джерелом доброго настрою і оптимізму, здоров'я і довголіття!

Студенти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка також долучилися до ініціативи Міжнародної федерації студентського спорту проведенням флешмобу – віджимання від підлоги 22 рази.

В.Г.Омельяненко