Міжнародний день студентського спорту та Олімпійської академії України в ТНПУ ім.В.Гнатюка

Міжнародний день студентського спорту

та Олімпійської академії України

в ТНПУ ім.В.Гнатюка

Та ким поставлений рекорд,
Кому б не сяяли медалі,
Перемагаєш ти, о СПОРТ!
Хто б не стояв на п’єдесталі.

П’єр де Кубертен

З нагоди 26 річниці створення Олімпійської академії України та Міжнародного дня студентського спорту 20 вересня 2017 року Тернопільським обласним осередком Олімпійської академії України спільно з кафедрою фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка було організовано низку заходів, у ході яких студенти ознайомились з комплектом науково-методичної та популярної літератури на олімпійську тематику, змістове наповнення, яскравість та високоякісний друк приємно вразили майбутніх педагогів.

В цей ж день з метою сприяння популяризації фізичної культури та спорту серед студентської молоді, пропаганди здорового способу життя, викладачами кафедри фізичного виховання проведено майстер класи з бадмінтону та гри фрізбі (літаючий диск).

Бадмінтон і фрізбі – дві надзвичайно красиві, динамічні гри. Граючи, ви щоразу відкриваєте для себе щось нове, невпізнане. До майстер класу з фрізбі приєднався декан факультету педагогіки і психології, професор В.М. Чайка, який привітав студентів з міжнародним днем студентського спорту, побажав їм міцного здоров’я та спортивних звитяг. Закликав приходити на майданчики та у спортивні зали.

Доц. Огнистий А.В.