Про нас пишуть: "У ТНПУ відбулася урочиста Посвята першокурсників у студенти" 02.09.2015

У ТНПУ відбулася урочиста Посвята першокурсників у студенти

Урочиста Посвята першокурсників у студенти Тернопільського національного педагогічного унівнрситету ім. В. Гнатюка відбулася 31 серпня.

Участь у заході взяли голова обласної державної адміністрації Степан Барна та директор департаменту освіти і науки Любомир Крупа.

“Студентство – особлива пора у житті кожного, – зауважив очільник області. – Мені, випускнику цього вишу, дуже приємно сьогодні, вітати нове покоління, яке сідає за студентські лави. Зичу вам натхнення, бажання вчитися і вдосконалюватися. Бажаю знайти свою дорогу і житті і впевнено крокувати нею. Нехай роки, проведені у стінах університету будуть найкращими!”.

Степан Барна зауважив, що багато викладачів і студентів вишу сьогодні відстоюють незалежність країни  зі зброєю  в руках у зоні АТО. Також він подякував за благодійні акції, які проводять у закладі на підтримку війська.

Відтак очільник області вручив відзнаку “Заслужений діяч науки і техніки України”  доктору історичних наук Лесі Алексієвич та відзнаку “Заслужений працівник освіти України” доктору педагогічних  наук Григорію Терещуку.

Джерело: http://like.te.ua

Дата:  02.09.2015 07:10:00