Викладач ТНПУ ім.В.Гнатюка - Голова Громадської ради при департаменті освіти і науки 07.02.2016

Викладач ТНПУ ім.В.Гнатюка -

Голова Громадської ради

при департаменті освіти і науки

Тернопільської ОДА

5 лютого 2016 р. відбулося засідання Громадської ради при департаменті освіти і науки Тернопільської ОДА. На порядку денному були ряд нагалних питань - звіт про роботу департаменту, представлення та програма директора департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА О.З.Хоми тощо.

Про виконання ДО ТОДА постанови Кабінету Міністрів «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», про роботу в оргкомітеті Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2016» хід виконання попередніх рішень  та з ряду інших важливих питань доповідала викладач відділення психології інституту педагогіки та психології ТНПУ ім.В.Гнатюка доцент  Ірина Михайлівна Чорна.

Активна життєва позиція, високий професіоналізм, прагнення докласти особистих зусиль, щоб змінити світ на краще, любов до життя у всій його різноманітності - саме ті риси, які роблять Ірину Михайлівну прикладом і авторитетом для студентської молоді.

Звернення до Громадської ради при департаменті освіти і науки Тернопільської ОДА можна надсилати на адресу: Gromad.rada.osvita@gmail.com
або
46021, м. Тернопіль, вул. М. Грушевського, 8,  департамент освіти і науки Тернопільської ОДА
Голові Громадської ради при департаменті освіти і науки
Тернопільської ОДА,  Чорній Ірині Михайлівні.

Дата:  07.02.2016 10:44:00