Підписано угоду про міжнародне співробітництво ТНПУ ім.В.Гнатюка з Остравським університетом (м. Острава, Чехія)

Підписано угоду про міжнародне співробітництво ТНПУ ім.В.Гнатюка з Остравським університетом (м.Острава, Чехія)

В контексті зустрічі проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва нашого університету Б.Б.Буяка з керівництвом Остравського університету було підписано офіційну двосторонню угоду про наукове та академічне співробітництво між двома вишами. Особлива співпраця окреслена окремою конструктивною Угодою між Філософським факультетом Остравського університету та Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка.

Остравський університет був створений на основі Педагогічного коледжу і здавна мав педагогічний профіль, проте, в результаті реорганізації, 28 вересня 1991 року на його базі засновано класичний університет. За час свого існування він не лише повністю інтегрувався з системою вищої освіти Чеської Республіки, але й довів свою здатність якісно відповідати на виклики, які постають перед сучасними європейськими вищими навчальними закладами.

Представники університетів домовились про таке:

·         обмінюватись інформацією про досягнення у сфері організації освітнього процесу, науково-дослідних та навчально-методичних розробок;

·        сприяти створенню необхідних умов щодо забезпечення стажувань та обміну викладачами та науковцями з метою підвищення якості навчального процесу;

·        вживати заходів із розвитку взаємного обміну студентами в рамках освітнього процесу;

·        планувати і розробляти спільні освітні та науково-дослідні проекти та програми;

·        забезпечувати проведення спільних освітніх, наукових, науково-практичних та культурних заходів: конференцій, семінарів, симпозіумів та ін.;

·       публікувати результати спільних досліджень і обмінюватися публікаціями, навчальною та методичною літературою, довідковими та статистичними матеріалами, що представляють взаємний інтерес.

Більше інформації про Остравський університет можна знайти на офіційному сайті ВНЗ -

Мар’яна Підодвірна