Міжнародна конференція на інженерно-педагогічному факультеті (ФОТО)

Міжнародна конференція на інженерно-педагогічному факультеті

23-24 вересня 2016 року на базі інженерно-педагогічного факультету відбулася V міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми та перспективи технологічної і професійної освіти».

Обговорити актуальні проблеми професійної і технологічної освіти з’їхалися науковці з ближнього зарубіжжя і ВНЗ України: Куявсько-Поморської Вищої школи (Бидгощ, Польща), Потсдамського університету (Німеччина), інституту технічно-інформаційного навчання Зеленогурського університету (Польща),  Української інженерно-педагогічної академії, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», комунального закладу Львівської обласної ради «Бродівський педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича», Дрогобицького державного педагогічного університету імені І. Франка, КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет», Київського фінансово-економічного коледжу Національного університету державної податкової служби України, Херсонського державного університету, Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка, Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та ін.

На пленарному і секційних засіданнях обговорювалося широке коло актуальних питань, пов’язаних з удосконаленням технологічної та професійної підготовки молоді, а саме: теоретико-методологічні засади технологічної та професійної освіти; проблеми професіології в Україні та за кордоном; моніторинг якості в сучасній системі вищої освіти; проектування предметного і виробничого середовища в контексті практичної підготовки майбутніх фахівців; компетентністний підхід у технологічній і професійній освіті та ін.

За результатами роботи конференції прийнято резолюцію, яку буде передано в Міністерство освіти і науки України. Зокрема, науковці внесли пропозиції щодо змісту стандартів вищої освіти України галузі знань спеціальностей 014 Середня освіта (трудове навчання та технології) і 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями).

На завершення гості конференції відвідали Марійський духовний центр (с. Зарваниця), де проходила проща освітян з нагоди їх професійного свята.