Студенти факультету філології і журналістики підготували на конкурс соціальну відеорекламу “Чесність починається з тебе”  (ВІДЕО)

Студенти факультету філології і журналістики

підготували на конкурс соціальну відеорекламу

“Чесність починається з тебе”

Студенти групи ЖУР 2 факультету філології і журналісти взяли участь у Відкритому  всеукраїнському студентському конкурсі проектів соціальної відеореклами “Чесність починається з тебе”.

Головна героїня - уособлення чесності, справедливості, яка не дає людям робити лихі речі, що гублять сестему освіти.

Організатор:

Американські Ради з міжнародної освіти в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP).

Детальніше про Проект: http://www.saiup.org.ua/pro-proekt/.

Конкурс проводиться з метою інформування академічної та освітньої  спільнот,  абітурієнтів, учнів та їх батьків, а також широкого суспільного загалу щодо поняття академічної доброчесності через створення соціальної реклами, яка озвучує та закріплює безумовні (фундаментальні) норми розвиненої академічної спільноти: моральність, чесність, відповідальність, свідомий підхід до навчання та вибору професії.

Повідомлення про результати Конкурсу будуть опубліковані 19 грудня 2016 року на веб-сайті Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP: www.saiup.org.ua.

Студентка групи ЖУР 2
факультету філології і журналістики