Факультет іноземних мов провів   науково-практичний семінар    “Understanding Assessment” (ФОТО)

Факультет іноземних мов провів

науково-практичний семінар

“Understanding Assessment”

28 грудня відбувся науково-практичний семінар на тему: Understanding Assessmentдля викладачів факультету іноземних мов.

Викладачі кафедри практики англійської мови та методики її викладання проф. Задорожна І. П., доц. Бабій Л. Б., Дацків О. П., Олійник І. Д. Нацюк М. Б.,Серняк О. М., волонтер Корпусу Миру Ф. Квом виступили із цікавими і змістовними презентаціями, у яких розглянули сучасні підходи до оцінювання рівня сформованості мовленнєвих компетентностей у методиці навчання іноземних мов, поділилися досвідом, отриманим на семінарах всеукраїнської асоціації тестологів UELTA (English Language Testing Association) у м.Києві, а також власним досвідом упровадження новітніх форм оцінювання у практику викладання.

Голова науково-методичної комісії
факультету іноземних мов