«Профорієнтаційна навігація» студентів географічного факультету ТНПУ (ФОТО)

«Профорієнтаційна навігація»

студентів географічного факультету ТНПУ

Студентський актив географічного факультету, у тісній співпраці із деканатом факультету, започаткував іміджевий проєкт «Профорієнтаційна навігація»! В його рамках студенти географічного факультету планують провести ряд зустрічей із випускниками закладів загальної середньої освіти, у яких вони навчалися.

Так, 5 квітня, студент 2 курсу освітньої програми «Ґрунтознавство, експертна оцінка земель та територіальне планування» спеціальності 103 Науки про Землю Денис Куфель відвідав Війтовецький ліцей Хмельницької області.

Презентація факультету

У ході зустрічі він розповів учням про особливості навчання на освітніх програмах географічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Учасники зустрічі

Також Денис поділився своїм досвідом навчання, розповів про цікаві навчальні дисципліни, які він вивчає, та про можливості, які відкриває перед студентами Університет загалом та факультет зокрема.

Студентський актив
географічного факультету ТНПУ