Гостини в ТНПУ: факультети представили багатогранність освітніх програм на Фестивалі професій (ФОТО)

Гостини в ТНПУ:

факультети представили

багатогранність освітніх програм

на Фестивалі професій

У Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка функціонує 10 факультетів. У кожного своя історія та етапи становлення, які зібрано та об’єднано в один проєкт під назвою «В 10-ку ТНПУ».

Цьогоріч на Фестивалі професій майбутні абітурієнти спостерігали за дослідами та експериментами наживо, мали змогу побачити студентські роботи прикладного характеру, наукові експонати, прилади сучасних технологій, а також поспілкуватися з науковцями та студентами вишу.

Викладачі університету долучали гостей Фестивалю до різноманітних інтерактивів.

Охочим студенти факультету фізичного виховання давали змогу відчути на собі технічні основи та основні прийоми класичного масажу.

Застосування технічних основ масажу

На хіміко-біологічному факультету поринали у світ дослідів і експериментів із тваринами та хімічними речовинами.

Спостереження за комахами під лупою

Інженерно-педагогічний та фізико-математичний факультети вражали інноваційними технологіями та сучасними розробками.

Застосування сучасних технологій

Географічний факультет представив корисні копалини, природні матеріали, а також викладачі розкривали таємниці походження власного прізвища кожного гостя.

Представлення корисних копалин і природніх матеріалів.
Представлення корисних копалин і природніх матеріалів

Студенти факультету педагогіки і психології демонстрували дитячі розвиваючі ігри, які сприяють розвитку та психологічному стану дитини.

Історичний факультет дивував знахідками археологічних розкопок, а факультет філології і журналістики запрошував у гості до друга єнота, який розкривав секрети та тонкощі української мови.

На факультеті іноземних мов гості мали змогу практично застосувати знання іноземної мови, а факультет мистецтв занурював у світ музики та водив стежками театру.

Стежками мистецтва

Відрадно, що «Гостини в ТНПУ» відвідали учні, вчителі та директори шкіл, гімназій та коледжів, серед яких і випускники вишу, які сьогодні гідно представляють університет у місті та області.

Майбутні абітурієнти ТНПУ

Хто з певних причин не зміг бути присутнім на Фестивалі професій ТНПУ, але бажає детальніше дізнатись про омріяну спеціальність, тоді зв’яжіться з нами та ми радо дамо відповідь на всі запитання.

Залишаємо посилання на кожен факультет, де знайдете все необхідне для зв’язку:

Христина Надала

Фото Олександра Петлюка