Педагогічна освіта – основа успішного майбутнього! 19.06.2019

Педагогічна освіта –

основа успішного майбутнього!

Педагогічна освіта – та всеосяжна, комплексна, надійна база, яка дає змогу бути успішним і впевненим у майбутньому.

А найкращі з-поміж людей нехай будуть учителями...“ – писав Ян Амос Коменський. У нас це гасло втілюється в життя.

У будь якому суспільстві завжди вчитель – це пошана, авторитет і приклад. Реформа освітньої галузі значно підвищила престиж педагогічної професії.

Зараз держава як ніколи турбується і дбає про педагогів: регулярно зростає заробітна платня, є чисельні надбавки та пільги, тривала відпустка в літній час, зменшення звітності та паперової роботи, повна комп’ютеризація, можливість працювати творчо.

Зміни навчальних програм, тривалості канікул, системи оцінювання, створення опорних шкіл, збільшення фінансування, пильна увага суспільства роблять працю вчителя комфортною.

В Дубаї підписано меморандум про проведення в Україні  Global Teacher Prize Ukraine – цей серйозний міжнародний конкурс називають «нобелівська премія для вчителів».

Українські вчителі високо цінуються в Європі і світі, перш за все - завдяки ґрунтовним знанням, високій відповідальності та креативності.

Саме тому юнаки та дівчата, які прагнуть працювати з людьми, природою чи технікою, займатися наукою, мистецтвом чи спортом, які хочуть бути впевненими в майбутньому незалежно від настроїв у суспільстві та світових криз, обирають Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

Батьки активно підтримують цей вибір, адже вже при першому візиті переконуються, що жити і навчатися в нас – комфортно,  безпечно, цікаво і перспективно, а студентський квиток ТНПУ ім.В.Гнатюка не лише додає вчорашнім школярам  впевненості в собі, а й гарантує різні пільги.

ТНПУ ім.В.Гнатюка стабільно займає друге місце в рейтингу педагогічних вишів України. Це прогресивний, сучасний університет з багатими традиціями та цікавою історією, де діє Студентський Уряд, а колектив працює за «Кодексом Честі».

Тут в сприятливих умовах, в атмосфері доброчесності та взаємодопомоги, формується українська еліта. Тісні міжнародні звязки підтвердили високу конкурентноспроможність наших студентів: паралельно вони блискуче навчаються, проходять практики та стажуються за кордоном, отримують білатеральні – українські та європейські дипломи.

Багато студентів ще під час навчання знаходять роботу за фахом. З усієї України в університет надходять пропозиції для працевлаштування випускників.

Наші випускники успішно працюють на різних посадах не лише в системі освіти – педагогами, вихователями, консультантами, вчителями, тренерами, керівниками творчих колективів, наставниками, викладачами, методистами, менеджерами, адміністраторами.

Серед наших випускників – всесвітньо знані науковці, дослідники, справжні сподвижники, артисти, спортсмени, перекладачі, журналісти, громадські діячі, поети та письменники, художники та дизайнери, музиканти та композитори, інженери, архітектори, кібернетики, історики, реабілітологи, етнографи, модельєри, кулінари, працівники поліції, служби безпеки, юстиції, соціологи, мандрівники,  винахідники, керівники та депутати  різних рангів.

Усі вони завдячують життєвим успіхом своїй Alma mater – Тернопільському національному педагогічному  університету імені Володимира Гнатюка. Тут, у найдавнішому західноукраїнському університеті, закладаються ґрунтовні основи майбутнього.

Тут чекають вас, шановні абітурієнти!

Нехай студентський квиток ТНПУ ім.В.Гнатюка стане вашим щасливим квитком в успішне майбутнє!