Для волонтерів ТНПУ ім.В.Гнатюка початок навчального року виявися плідним

Для волонтерів ТНПУ ім. В.Гнатюка

початок навчального року виявися плідним

За такий короткий місяць вересень «Клуб соціальних ініціатив та волонтерства ТНПУ ім.В.Гнатюка» встиг проявити  свою активну громадську та благодійну діяльність.

Першим проектом, де студенти-волонтери проявили себе, був «Ярмарок спорту 2017», метою якого була пропаганда здорового способу життя. На даному заході спортивні і танцювальні клуби змогли презентувати себе, а тернополяни та гості міста – обрати заняття до душі.

Наші волонтери працюють з різними категоріями населення, кожен має можливість проявити себе саме в тому напрямку, де йому цікаво і корисно. Так, частина студентів продовжує  роботу з проектом «Комп’ютерні курси людей похилого віку», де навчають пенсіонерів комп’ютерної грамотності.

Щотижнево активісти Клубу відвідують дитячий будинок «Малятко», дарують тепло та підтримку кожній дитині. Працюють індивідуально та групою, проводять навчальні та розважальні заходи.

У Тернопільській міській дитячій поліклініці стартував Арт-проект "Подаруй дитині посмішку"! Молоді люди розмалювали стіну в дитячій міській поліклініці, чим дуже потішили діток. Метою даного проекту є щасливі оченята, посмішки на обличчях маленьких відвідувачів. Усе заради того, щоб порадувати малюків та полегшити  їхнє перебування в часто тривалих чергах.
Спостерігати за яскравими емоціями дітей є для нас найбільшою винагородою.

Систематично проводяться цікаві акції, де студенти співпрацюють з волонтерами та громадськими діячами Тернополя.

Завершила місяць  праця, яка припала до душі всім. Волонтер це - доброволець. Ми робимо добрі справи!

Приєднуйтесь до нас!

К.п.н. Водяна О.В.