Посвята у студенти першокурсників факультету іноземних мов (ФОТО)

Посвята у студенти

першокурсників факультету

іноземних мов

30 вересня на базі Оздоровчого табору "Сокіл", що у с.Чорний Ліс Збаразького району, відбулася посвята у студенти першокурсників факультету іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

Загалом у дійстві взяло участь близько 80 студентів. Їх вітали декан факультету Кебало Микола Степанович, а також заступник декана факультету з виховної роботи, заступник декана з навчальної роботи, куратори академічних груп, викладачі факультету та студентський актив.

Програма святкування включала розважальні ігри, квести та вікторини, традиційне представлення груп. Усі присутні мали змогу познайомитися один з одним, отримати море позитивних емоцій та усмішок, а також сповна відчути себе частиною дружньої факультетської родини. Офіційна частина посвяти завершилася  напутніми словами декана факультету та присягою першокурсників.

Ввечері усі дружно зібралися біля ватри, яку власноруч зробили студенти-старшокурсники, жартували та співали українських пісень.

Щиро дякуємо всім, хто долучився!

В.о. студентського декана
Рожанська Наталія