Проректор з соціально-економічного розвитку

Гирило Олег Миколайович

Гирило Олег МиколайовичНародився в м. Тернополі 23 квітня 1970 р. 1985 р. закінчив Тернопільську середню школу №12. Після служби в Радянській Армії поступив у Тернопільський державний педагогічний інститут, на факультет ЗТД, який закінчив в 1996 році. З 1990 по 2003 р. працював на різних посадах в ТДПУ. З 2003 р. проректор ТДПУ.

Посадові обов'язки проректора з соціально-економічного розвитку:

1. Здійснює загальне керівництво і контроль пунктів громадського харчування в університеті.

2. Здійснює матеріально-технічне, енергетичне, транспортне забезпечення університету.

3. Контролює збереження майна, що є на балансі університету, протипожежну техніку і техніку безпеки в підрозділах.

4. Здійснює управління і контроль служби охорони.

5. Здійснює керівництво і контроль роботи інженерних служб університету.

6. Здійснює планування і своєчасне проведення капітального, поточного ремонту і реконструкції в навчальних корпусах, гуртожитках і інших приміщеннях, своєчасне забезпечення всіх підрозділів обладнанням і інвентарними матеріалами, які необхідні для їх діяльності, контролює витрати коштів, виділених для цих цілей.

7. Розробляє комплексні плани соціально-економічного розвитку університету, контролює їх виконання.

Підрозділи, що безпосередньо підпорядковані проректору:

1. Адмінгоспчастина.

2. Адміністрація студмістека.

3. Будівельна група.

4. Служба постачання.

5. Служба охорони.

6. Транспортний відділ.

7. Служба головного енергетика.

8. Служба головного сантехніка.