Студентка факультету фізичного виховання ТНПУ стала чемпіонкою України з Кіокушин-кан карате (ФОТО)
Студентка факультету

фізичного виховання ТНПУ

стала чемпіонкою України

з Кіокушин-кан карате

13 квітня 2024 року у місті Тернопіль відбувся Чемпіонат України з Кіокушин-кан карате серед дітей, юнаків, юніорів, дівчат та молоді в розділі «куміте» та «ката».

У змаганнях прийняли участь спортсмени зі Львова, Бродів, Нового Роздолу, Мукачева та Тернополя. Катерина  СІКАНОВИЧ, студентка факультету фізичного виховання  Тернопільського національного педагогічного університету ім.Володимира Гнатюка, у складі команди «КДЮСШ 1» Тернопільської міської ради, виборола 1 місце серед жінок.

Катерина Сіканович - переможниця Чемпіонату України з Кіокушин-кан карате 2024 року

Підготувала спортсменку тренер, майстер спорту України,  випускниця факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка Тетяна Богданівна ЧУБАТА.

Тетяна Чубата - тренерка переможниці

Вітаємо  чемпіонку та тренерку з перемогою. Бажаємо подальших успіхів та підкорення ще не однієї вершини п'єдесталу.

Михайло Оліяр, Ольга Гулька