Навчально-науковий центр міжнародної освіти та співробітництва

NEWSLETTER TNPU

Навчально-науковий центр міжнародної освіти та співробітництва

Про центр:

Навчально-науковий центр міжнародної освіти та співробітництва (далі – Центр) є структурним підрозділом Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Центр відіграє важливу роль в інтеграції університету в глобальний міжнародний освітній та науковий простір, сприяє розвитку міжнародних партнерств та академічних мобільностей студентів та викладачів. В основі його діяльності лежить розширення та поглиблення міжнародних зв'язків та співробітництва, а також впровадження стратегії інтернаціоналізації ТНПУ.

Працівники:

Крохмальна Мар'яна Павлівна

Провідний фахівець – Крохмальна Мар'яна Павлівна

Кошівка Людмила Петрівна

Перекладач – Кошівка Людмила Петрівна

Когут Ірина Омелянівна

Провідний фахівець – Когут Ірина Омелянівна

Мельник Діана Олегівна

Провідний фахівець – Мельник Діана Олегівна

Яцишина Ольга Василівна

Провідний фахівець – Яцишина Ольга Василівна

Основні завдання Центру:

• Організація співпраці Університету із закордонними закладами освіти, науковими інституціями, вченими, викладачами та посадовими особами.
  • Організація мобільності науково-педагогічних співробітників та інших категорій працівників, а також осіб, які навчаються в Університеті.
  • Організаційний супровід міжнародних освітніх програм і проєктів.
  • Методичне керівництво оформлення аплікаційних документів для участі у конкурсах на отримання грантів міжнародних фондів.
  • Сприяння здобуттю освіти в ТНПУ особами з числа іноземних громадян та осіб без громадянства. Інформування про спеціальності та умови навчання іноземців в Університеті.
  • Оформлення запрошень іноземців та осіб без громадянства на навчання в ТНПУ, їх реєстрація, забезпечення перебування в Україні на законних підставах.
  • Організація прийому іноземних учасників освітнього процесу. Детальніше про вступ іноземних студентів
  • Сприяння соціальній та соціально-побутовій адаптації іноземних студентів та осіб без громадянства в ТНПУ.
  • Надання працівникам ТНПУ та особам, які навчаються в Університеті, консультацій, інформації та рекомендацій із питань, що входять до компетенції Центру.

Контакти:

E-mail: fro@tnpu.edu.ua

istud@tnpu.edu.ua (для іноземних студентів)

Соціальні мережі:

Facebook NNZMOS