ЗМІ про нас.  Куди після школи? Огляд закладів освіти для вступу (партнерський проєкт) Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка (ФОТО)

ЗМІ про нас

Куди після школи?
Огляд закладів освіти для вступу
(партнерський проєкт)

Тернопільський національний
 педагогічний університет ім.В.Гнатюка

ТНПУ – один з найпрестижніших закладів вищої освіти в Україні, який посідає перше місце у консолідованому рейтингу педагогічних, гуманітарних та лінгвістичних ЗВО України, з унікальними педагогічними методиками та відмінною матеріальною базою, є лідером в  області  за кількістю місць державного замовлення та за кількістю працевлаштованих випускників.

Історія ТНПУ розпочинається 1620 р. з відкриття братської школи у м. Кременці та продовжується з 1969 р. у м.Тернопіль як педагогічного інституту. У 1997 р. інститут реорганізовано в університет, а в 2004 р. надано статус національного.

У складі ТНПУ десять факультетів: хіміко-біологічний, фізико-математичний, інженерно-педагогічний, географічний, історичний факультет, факультет фізичного виховання, факультет філології і журналістики, факультет мистецтв, факультет іноземних мов, факультет педагогіки і психології, Центр доуніверситетської підготовки та Центр післядипломної освіти.

В університеті реалізовано систему безперервної освіти.

ТОП-10 причин чому варто обирати саме #ТНПУ:

1. ПЕРШЕ місце  у консолідованому рейтингу закладів вищої освіти у групі педагогічних, гуманітарних та лінгвістичних закладів вищої освіти.

2. Найбільші максимальні обсяги державного замовлення у регіоні.

3. Широкий спектр актуальних та сучасних освітніх програм (понад 140).

4. Максимальна публічність та прозорість в адмініструванні та організації освітнього процесу.

5. Перспективні програми академічної мобільності, можливість паралельного здобуття вищої освіти у провідних університетах ЄС та Туреччини.

6. Підготовка здобувачів вищої освіти здійснюється з урахуванням пропозицій роботодавців (стейкхолдерів), що забезпечує високу конкурентоздатність випусників #ТНПУ на ринку праці.

7. Основною ідеєю надання освітніх послуг є Студентоцентризм.

8. Зручне та комфортне розташування студентського містечка (навчальні корпуси та гуртожитки розміщені поруч).

9. Демократична вартість навчання та сприяння працевлашуванню випускників.

10. Яскраве, багате та насичене студентське дозвілля, розширена мережа студентських клубів/спільнот за інтересами.

До вашої уваги Фото

Перелік спеціальностей / освітніх програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти доступний за покликанням: https://tnpu.edu.ua/abiturient/bakalavr/spec.php

Перелік спеціальностей / освітніх програм другого (магістерського) рівня вищої освіти доступний за покликанням: https://tnpu.edu.ua/abiturient/magistr/spec.php

Офіційний сайт ТНПУhttps://tnpu.edu.ua/