ТНПУ вітає Даниленко Оксану Олександрівну з успішним захистом дисертації (ФОТО)

ТНПУ вітає

Даниленко Оксану Олександрівну

з успішним захистом дисертації

17 квітня 2024 року в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 58.053.050 (https://tnpu.edu.ua/naukova-robota/razova-spets-al-zovana-vchena-rada-df-58-053-050.php).

На порядку денному – захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки».

Назва дисертаційної роботи: «Формування продуктивної граматичної компетентності майбутніх учителів у процесі самостійної роботи (англійська мова після німецької)».

Триває захист дисертації

Разова спеціалізована вчена рада

Науковий керівник:

Задорожна Ірина Павлівна – доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Доктор філософії Даниленко О. О. з науковим керівником Задорожною І. П.

Голова разової спеціалізованої вченої ради:

Сокол Мар՚яна Олегівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Члени разової спеціалізованої вченої ради

Офіційні опоненти:

Вовк Олена Іванівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Черниш Валентина Василівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та методики навчання іноземних мов Київського національного лінгвістичного університет.

Дмітренко Наталя Євгеніївна – доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Рецензент:

Дацків Ольга Павлівна – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Ознайомитися з онлайн-трансляцією захисту можна на ютубі ТНПУ. ( https://www.youtube.com/live/Tvb2SMIzq7k?si=eGmXKE8d8sEGHUjv )

Фото на згадку

Служба ученого секретаря