Бінарна лекція  поєднала магістрантів двох університетів: ТНПУ і ЛДУ (ФОТО)

Бінарна лекція

поєднала магістрантів двох університетів:

ТНПУ і ЛДУ

Інноваційний компонент є важливим у реалізації магістерської програми, відтак пошук викладачів завжди спрямований на використання нових інструментів у викладанні навчальних дисциплін.

17 квітня магістранти  спеціальності 073 Менеджмент освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом» нашого Тернопільського національного педагогічного університету  імені Володимира Гнатюка мали можливість побувати на бінарній лекції разом з магістрантами спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки освітньо-професійної програми «Організація освітнього простору: управління та експерти» Львівського національного університету імені Івана Франка. Група магістрантів під час лекції

Група магістрантів під час лекції

Теоретичний аспект організації моніторингового дослідження презентувала доктор педагогічних наук, професор Ольга Біляковська. Професор Оксана Боднар пояснила присутнім практичне завдання.

Проф О.Біляковська та проф. О.Боднар обговорюють план бінарної лекції
Проф. О.Біляковська та проф. О.Боднар обговорюють план бінарної лекції

Лекцію проводить проф Біляковська
Лекцію проводить проф.О.Біляковська

Магістранти мали інтерпретувати результати моніторингового дослідження, представлене  статистичними показниками оцінювання психологічного мікроклімату у шкільному колективі та підготувати пропозиції для вирішення проблем.

Магістранти обох університетів були дуже активними в обговоренні. Зокрема,  свої експертні висновки представляли магістранти зі Львова: Максим Дурняк, Марія Кічула, Батіг Галина та ін.

Магістранти нашого університету теж  демонстрували експертні знання  в інтерпретації статистичних показників, висловлювали оригінальні ідеї, пропонували рішення. Найбільш активними були Сербінов Сергій, Шкула Павло, Шумік Наталія та ін.

Участь в обговренні бере магістрант групи мУНЗ-13 Сербінов Сергій

Свій експертний висновок прзентує магістрантка Шумік Наталя

На закінчення магістранти ділились досвідом  вивчення навчального матеріалу та перевагами освітньо-професійних програм.

Дякую доктору педагогічних наук, професору Ользі Біляковській за активну співпрацю та можливість апробації нового типу навчального заняття.  Попереду – нові лекції та наукові зустрічі! Віримо, що співпраця буде продовжена в оф-лайн режимі.

Професор Оксана Боднар