Всеукраїнська студентська наукова конференція на факультеті філології і журналістики ТНПУ (ФОТО)

Всеукраїнська студентська

наукова конференція

на факультеті

філології і журналістики ТНПУ

18 квітня на кафедри української мови та славістики факультету філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція «Актуальні питання сучасної філології та журналістики». Проведення таких конференцій  вже стало доброю традицією нашої кафедри, адже професорсько-викладацький складом організовує студентську конференцію вже четвертий рік поспіль.

Участь в конференції взяли більше ста студентів різних закладів вищої освіти України: Волинський національний університет імені Лесі Українки,   Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Львівський національний університет природокористування, Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола, Бродівський фаховий педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича.

Роботу конференції розпочали з відкриття пленарного засідання. З вітальним словом та побажанням плідної праці виступили доктор філологічних наук, професор, декан факультету філології і журналістики Вільчинська Тетяна Пилипівна, доктор філологічних наук, професор, викладач циклової комісії журналістики Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола Фінклер Юрій Едуардович, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист КЗ ЛОР «Бродівський фаховий педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича» Лагола Ірина Михайлівна.

З вітальним словом на відкритті конференції виступила декан факультету філології і журналістики Вільчинська Тетяна Пилипівна

Викладацький колектив факультету філології і журналістики під час конференції Викладацький колектив факультету філології і журналістики під час конференції

Модератор конференції кандидат філологічних наук, доцент Бабій Ірина Михайлівна

Після вітальних слів розпочалися виступи студентів-учасників конференції, які репрезентували дослідження з різноманітних тем в галузях лінгвістики, літератури, медіазнавства та методики навчання філологічних дисциплін.

Студенти-учасники конференції презентують свої наукові дослідження

Колектив кафедри української мови та славістики висловлює щиру подяку усім студентам за активну участь та цікаві доповіді, а також науковим керівникам, які активно долучилися до роботи конференції.

Кафедра української мови та славістики