Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка розширює горизонти співпраці (ФОТО)
Тернопільський національний

педагогічний університет

імені Володимира Гнатюка

розширює горизонти співпраці

Сьогодні 19 квітня виконавчий директор Спеціальної Олімпіади України — Андрій ПІДВАРКО, спортивний директор Спеціальної Олімпіади України, декан тренерського факультету НУФВСУ — Євген ГОНЧАРЕНКО, директор відокремленого підрозділу Спеціальної Олімпіади України в Тернопільській області — Віктор ВОРКО зустрівся з першим проректором Тернопільського національного педагогічного університету ім.Володимира Гнатюка — Надією ДРОБИК та керівництвом факультету фізичного виховання — декан факультету — Віктор ШАНДРИГОСЬ, завідувач кафедри теоретичних основ та методики фізичного виховання — Володимир НАУМЧУК, завідувач кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту — Петро ЛАДИКА, завідувач кафедри фізичного виховання та реабілітації — Петро ПЕТРИЦА та заступник декана з іміджевих процесів та роботі з молоддю — Олександр ХОМА.

Жваве обговорення можливостей до співпраці

Євген ГОНЧАРЕНКО розповідає про структуру СОУ

Позитивні емоції від спілкування

Спілкування про заходи під егідою СОУ

В процесі спілкування було підписано угоду про співпрацю громадської організації «Спеціальна Олімпіада України» та Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка щодо сприяння розвитку адаптивного спорту в Україні та спільних кроків з метою популяризації Спеціальної Олімпіади України.

Фото після підписання угоди про співпрацю

Олександр ХОМА