Викладачі кафедри журналістики ТНПУ – учасники міжнародної конференції в Кракові (ФОТО)

Викладачі кафедри журналістики ТНПУ –

учасники міжнародної конференції в Кракові

16-17 квітня 2024 р. викладачі кафедри журналістики ТНПУ – професорка Наталія Поплавська, доцентка Галина Синоруб та доцентка Ганна Йордан  стали учасницями І міжнародній науковій конференції «I Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt.„Ukraina – 20 lat po pomarańczowej rewolucji – bezpieczeństwo Europy i świata w XXI wieku w kontekście wojny na Ukrainie», організаторами якої виступили  Університет комісії національної освіти (UKEN) разом з Інститутом безпеки, інформаційних технологій та міжнародних відносин й Польським геополітичним товариством (Краків, Польща).

Науковиці виступили з доповіддю на тему «Меми як ретранслятор реальності російсько-української війни», у якій окреслили феномен потенціалу мемів у соціальних мережах, функціональну специфіку, а також їх тематичний спектр, пов'язаний із періодами переживання війни й відповідних психологічних станів.

Доповідь викладачів кафедри журналістики ТНПУ

Під час конференції обговорили низку актуальних питань, яких чимало виникає відповідно до викликів  та перспектив українських і польських медіа у боротьбі з дезінформацією в умовах російсько-української війни.

Доповід польських колег
Доповідь польських колег

Наукова зустріч об’єднала медійників, науковців із Кракова, Варшави, Ольштина, Любліна, Хелму, Познані, Вроцлава, Жешува, Білостока, Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Житомира та інших міст.

Програма конференції у Кракові
Конференція у Кракові