Привітання з ювілеєм   доктора філологічних наук, професора ТНПУ  Палихатої Елеонори Ярославівни

Привітання з ювілеєм

доктора філологічних наук, професора ТНПУ

Палихатої Елеонори Ярославівни

Шановна Елеоноро Ярославівно! У день Вашого ювілею прийміть щирі й теплі вітання та найкращі побажання від колективу кафедри української мови та славістики та всієї академічної родини Тернопільського національного університету імені Володимира Гнатюка.

Палихата Елеонора Ярославівна квіти

Елеоноро Ярославівно, від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, успіху, миру, благополуччя та успішного здійснення всіх професійних та особистих задумів. Нехай Ваше життя буде наповнене радісними подіями, а його нові сторінки заповнюються яскравими зустрічами, приємними клопотами та плідними справами!

Колектив кафедри української мови та славістики
і вся академічна спільнота ТНПУ