Година корисних порад  для хіміко-біологічного факультету  в Тернопільській обласній універсальній  науковій бібліотеці

Година корисних порад
для хіміко-біологічного факультету
в Тернопільській обласній універсальній
науковій бібліотеці

15 жовтня 2015 року у відділі сільськогосподарської літератури Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася година корисних порад «Немає саду без ягід», куди були запрошені студенти 3-го курсу хіміко-біологічного факультету, які саме вивчають курс «Агрохімія з основами землеробства».

У заході брали участь Яциковський Олег Миколайович – садівник, Воскресенська Надія Богданівна – начальник відділу рослинництва Департаменту агропромислового розвитку, Дерманська Марія В’ячеславівна – інспектор відділу рослинництва Департаменту агропромислового розвитку.

Усім присутнім було цікаво послухати поради професіоналів щодо правильного вирощування і догляду смородини, малини, полуниць та багатьох інших рослин, плоди яких так полюбляють українці.

Також охочі могли поласувати домашнім варенням із малини, смородини та чорниць, у повній мірі оцінити корисність цих ягід. Атмосфера була надзвичайно дружелюбною та сприяла засвоєнню нової корисної інформації.

Студентка 3-го курсу Лідія Онуфрійчук