В ТНПУ ім.В.Гнатюка,  навчаються, подорожують Європою, вдосконалюють мовну практику та отримують подвійні дипломи європейського зразка!

В ТНПУ ім.В.Гнатюка

навчаються, подорожують Європою,

вдосконалюють мовну практику

та отримують подвійні дипломи

європейського зразка!

Важлива інформація!

Днями в польському місті Ченстохова проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва ТНПУ ім.В.Гнатюка Богдан Богданович Буяк підписав умови з Академією Яна Длугоша про реалізацію подвійних дипломів додатково ще на таких спеціальностях :
- фізичне виховання,
- спорт,
- фізична реабілітація,
- образотворче мистецтво,
- музика,
- дизайн,
- журналістика,
- аналітика суспільних процесів,
- біологія,
- туризм.

"Укладено домовленість з ректором Академією Яна Длугоша Анною Виприч-Гавронською  про реалізацію на наступний семестр Програми академічних обмінів зі всіх спеціальностей, які є у нас і у них, - повідомив Богдан Богданович.

Програма навчання за обміном триває 3 місяці, стартує з 1 жовтня. Вона абсолютно безкоштовна і користується великою популярністю. Студенти платят лише 50 злотих за житло в місяць. По закінченню вони отримують сертифікат з оцінками з тих предметів, які вони мали вчити в Україні , але вчили в Польщі для перезарахування, а також Сертифікат про знання польської мови на певний рівень.

Вже у жовтні цього року розпочинається Програма підготовки до здачі екзамену на рівень В2 володіння іноземною мовою (англійська і німецька) для викладачів."

ТНПУ ім.В.Гнатюка давно і успішно співпрацює з європейськими вишами, тому наші студенти мають можливість навчатись паралельно закордоном за програмою подвійних дипломів.  Зокрема, з Вищою Лінгвістичною школою в Ченстохові вже протягом п'яти років реалізуємо Програма подвійних дипломів   на спеціальностях англійська філологія, німецька філологія, переклад, початкова освіта, дошкільне виховання, соціальна робота. За цією програмою з Вищою Лінгвістичною школою в Ченстохові наш університет вже видав більше 100 дипломів.

Див. також
 Студенти повернулися зі стажування в Академії імені Яна Длугоша в Ченстохові
  -  Магістрантам англійської та німецької філології ТНПУ ім.В.Гнатюка вручено дипломи у рамках паралельного навчання у Польщі (ФОТО)

Вже три роки триває Програма підвищення кваліфікації (наукового стажування). За цей час більше 100 викладачів нашого університету стали випускниками цієї Програми. Зараз іі закінчили Карабін Оксана, Гулька Ольга, Бевська Ірина, Іванців Орислава, Буяк Богдан.

Фотозвіт можна переглянути в альбомі .

Вступивши до Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, можна навчатись, подорожувати, вдосконалювати мовну практику та отримати дипломи європейського зразка.  Це гідна альтернатива стихійному виїзду на навчання до Польщі.

Білатеральні дипломи - чудова можливість розширити свої перспективи!

Розмовляла Людмила Юрчак