Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка  відвідали  печеру "Млинки"

Ювілею
Національного Олімпійського комітету України
приурочено

Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка

відвідали  печеру "Млинки"

21 листопада 2015 року під керівництвом досвідченого та знаного на Тернопіллі географа-мандрівника, асистента кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту Тернопільського Національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Клапоущака Ігоря Даниловича студенти факультету фізичного виховання і географічного факультету  відвідали одну з наймальовничіших печер України  «Млинки», де сніжно-білі гіпсові вапнякові галереї прикрашені химерними візерунками.

В глибині печери зі студентами керівником регіонального відділення олімпійської академії України, завідувачем кафедри фізичного виховання  доц. Огнистим А.В. проведено бесіду про віхи становлення Національного Олімпійського комітету України з нагоди святкування 25 річниці його створення. Найбільш характерно Олімпійського руху в Україні можна передати словами із „Оди спорту” П’єра Де Кубертена які доповнили красу однієї з красивіших і протяжних печер світу.

„Спливає час за віком вік.
Життя незмінне тріумфує.
Скрізь, де проходить чоловік,
Там завжди поруч спорт крокує.
Супутник нашого буття,
Одвічний дух його вирує,
Нам щирі радості життя
Душі і тілу він дарує.
Ожив з віків на новий лад,
Ти з краху встав, вогнем залитий,
І факели Олімпіад
Зумів нам знову запалити.
Слова знайти тобі які?
О Спорт - примирення і згода!
Ти - естафета всіх віків,
Безсмертна наша насолода!”

Щира вдячність нашому провіднику-екскурсоводу Ігору Романчуку з яким нас пов’язує і чекає ще не одна мандрівка.

Голова Тернопільського обласного відділення
олімпійської академії України