В ТНПУ ім.В.Гнатюка знають технологію щастя

Добре знаний в місті проект "Тролейбус щастя" став фіналістом конкурсу соціальних проектів. Суть проекту полягає в оформленні тролейбуса відповідно до певної тематики  так,  щоб пасажири могли поєднувати поїздку з отриманням цікавої та корисної інформації. На сьогоднішній день в Тернополі щодня виїжджають на маршрути шість таких тролейбусів. Як повідомила координатор проекту від ТНПУ ім.В.Гнатюка Галина Полюга, в планах волонтерів - оформити ще дві таких машини.

До волонтерської роботи з оформлення тролейбусів долучаються всі факультети. Активну участь в оформленні впродовж останніх двох років брали студенти інженерно-педагогічного факультету напряму підготовки «Технологічна освіта».

У лабораторії технології швейного виробництва  вони  втілили задумані  ідеї  на практиці.

Студенти групи ТО-51 виготовили та оздобили «сумки-торбинки» для оформлення першого  «Тролейбуса щастя»

Студентки-п’ятикурсниці  заочної форми навчання пошили  жилети для кондукторів та «сумки-торбинки» для оформлення тролейбуса за тематикою «Україна – єдина»

Студенти четвертого курсу виготовили Ангеликів  для оформлення «Тролейбуса щастя», приуроченого до зимового  свята -  Дня Святого Миколая

Виготовлення оздоблювальних елементів  для тролейбуса за тематикою «Вишивана моя Україна»