Викладачі кафедри педагогіки  та менеджменту освіти ТНПУ  співорганізатори Міжнародної наукової  конференції  «Воєнні конфлікти та техногенні катастрофи:   історичні та психологічні наслідки»

Викладачі кафедри педагогіки

та менеджменту освіти ТНПУ

співорганізатори

Міжнародної наукової  конференції

«Воєнні конфлікти та техногенні катастрофи:

історичні та психологічні наслідки»

20-21 квітня 2023 р. відбулася ІІІ Міжнародна наукова конференція «Воєнні конфлікти та техногенні катастрофи: історичні та психологічні наслідки».

Початок пленарного засідання

Викладачі кафедри педагогіки та менеджменту освіти взяли активну участь у роботі пленарного та секційних засідань:

• Г. Мешко, д-р пед. наук, проф.; О. Мешко, канд. психол. наук, доц. Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Україна "Формування конструктивних копінстратегій майбутніх керівників закладів загальної середньої світи"
  • І. Нестайко, канд. пед. наук, доц.; Н. Сеньовська, канд. пед. наук, доц. Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Україна "Соціальна адаптація дітей-біженців у результаті війни в польському суспільстві"
  • Шульга І., канд. пед. наук Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Україна "Безпечне освітнє середовище в умовах воєнного часу: інклюзивний і здоров’язберігаючий аспекти"
  • О. Радченко, канд. пед. наук, доц..; С. Вихор, канд. пед. наук, доц. Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Україна "Я. А. Коменський – сучасність: історичні паралелі в умовах війни".

Факти і фейки

. Учасники конференції.

Учасники конференції

Обговорення актуальних питань конференції

Щира подяка Тернопільському національному технічному університету імені Івана Пулюя за організацію актуального обговорення нагальних питань, які дозволять у майбутньому мінімізувати негативні впливи війни та дозволять вирішити проблеми сьогодення.

О. Радченко