Студенти-історики відвідали Тернопільський обласний художній музей

19 квітня здобувачі вищої освіти першого рівня (спеціальність 014.03 середня освіта (історія) історичного факультету в рамках вивчення вибіркового курсу «Історія української культури» (викладач – проф. І. С. Зуляк) відвідали Тернопільський обласний художній музей. Крім огляду основної експозиції, були ще додаткові: проєкт «Мудрість, як зброя», представлена роботами тернопільських, львівських, одеських, харківських, київських та коломийських художників, приурочена 300-річчю з часу народження Григорія Сковороди, виставка робіт Василя Стецька «У просторі часу» – до дня народження Тараса Шевченка, колекція найрізноманітніших писанок до Великодня.

Екскурсовод провела змістовну й пізнавальну екскурсію, детально розповіла про авторів експонованих робіт, історію їх написання, час створення, особливості творчої манери митців. Здобувачі мали змогу ознайомитися з оригіналами картин відомих майстрів української та європейської культури, збагатити свої знання з навчального курсу.

Висловлюємо щиру вдячність Тернопільському обласному художньому музеєві за можливість долучитися до прекрасного – творів мистецтва, глибше пізнати предмет вивчення в такий непростий для нашої держави і кожного з нас час. Віримо в нашу Перемогу!

Студенти-історики відвідали Тернопільський обласний художній музей