Вітаємо Никіфорчук Жанну Василівну з успішним захистом дисертації!

21 квітня 2023р. у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 58.053.031. На порядку денному – захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки».

Назва дисертаційної роботи: «Формування англомовної професійно орієнтованої компетентності в читанні майбутніх богословів».

Наукові керівники:
Лабінська Богдана Ігорівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.

Левчик Ірина Юріївна – кандидат педагогічних наук, Доцент кафедри іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Голова разової спеціалізованої вченої ради:
Задорожна Ірина Павлівна – доктор педагогічних наук, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва, професор кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Опоненти:
Морська Лілія Іванівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри іноземних мов для природничих університетів Львівського національного університету імені Івана Франка.

Синекоп Оксана Степанівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської мови технічного спрямування №2 ФЛ національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Рецензенти:
Косович Ольга Василівна – доктор філологічних наук, професор, Завідувач кафедри романо-германської філології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Дацків Ольга Павлівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Служба ученого секретаря

Вітаємо Никіфорчук Жанну Василівну з успішним захистом дисертації!